Advies bij ontslag: zorgvuldig afscheid nemen
Bemiddelen is altijd beter dan procederen! Juridisch getouwtrek bij ontslag kost negatieve energie en gezichtsverlies, zowel voor de de werkgever als de medewerker. Met opgeheven hoofd afscheid nemen en een nieuwe baan vinden is waardevoller dan een hoge premie.
Daarom wordt Siebert & Wassink ingeschakeld als mediator of adviseur in ontslagkwesties. Als buitenstaander kunnen wij, zonder negatieve emoties, het ontslagproces in goede banen leiden. We bieden deskundigheid, kennen de alternatieven en bewaren de rust.
Gelijk hebben of gelijk krijgen
Vanuit een gevoel van onrecht kiezen voor een strijdlustige advocaat, die de kloof eenzijdig uitdiept, is zowel te begrijpen als af te raden. Siebert & Wassink werkt liever aan een gezamenlijke uitkomst, waarin de belangen van beide partijen zijn gewaarborgd. Vaak in de vorm van outplacement, soms in combinatie met een beïndigingsovereenkomst.
Of er nu sprake is van bedrijfseconomische reden, teleurstellende prestaties of een conflict, de werkgever heeft belang bij een soepele afronding en de medewerker bij nieuw perspectief. Beiden moeten weer verder kunnen. Dus daar is onze aanpak op gericht.

